Aktuálně
O Firmě
Produkty
Pronájmy
Ceník
Použité stroje
Kopírky
Objednávky
Kontakt
Věrnostní program
www.ewh.cz
Minolta Bizhub C203 - Bazar
VŠEOBECNÉ INFORMACE
Popis: Barevná multifunkce formátu A3.

Bezkonkurenční cena pronájmu
700 Kč/měsíc

0,25 Kč černobílý výtisk

1,50 Kč/barevný výtisk

Cena: 24800.00 CZK
PŘÍSLUŠENSTVÍ
popis Cena je za sestavu ECONOMY která obsahuje:

Multifunkční stroj, automatický oboustranný podavač, dvě kazety a podstavec.

Barevné tandemové A3 multifunkční tiskové zařízení.
Nový bizhub C203/253/353 je vysoce všestranný modulární barevný multifunkční stroj pro vytížené kanceláře a oddělení s nevídanými schopnostmi. Jeho funkce jsou navrženy tak, aby zjednodušily vaši práci, zlepšily výrobní proces a zvýšily produktivitu. Evidence a řízení práv a tisků uživatelů, plná připojitelnost do všech sítí a protokolů, bohaté možnosti skenování, sešívání, děrování, tvorby brožur

Stroje vyvinuté pro nejširší uplatnění v nejrůznějších prostředích upokojí prakticky každého uživatele. Dokáží ušetřit nemalé finanční prostředky určené na chod oddělení, zjednodušit a zrychlit práci uživatelů, nabídnout nebývalou kvalitu výtisků a vysokou spolehlivost.
Spojte se s námi, rádi Vám stroj předvedeme a ukážeme co vše Vám může přinést.

Uživatelsky přívětivý
Kompletní lokalizace do češtiny - české návody, ovládací panel i ovladače.
Jednoduchý polohovatelný ovládací panel s barevným dotykovým displejem a okamžitou nápovědou. Propracovaná funkcionalita schránek pro 1.000 uživatelů s možností ochrany heslem a definicí soukromá, veřejná, skupinová slouží k ukládání úloh na harddisk stroje s jejich následným jednoduchým vyvoláním. Vestavěné účty umožní nastavit případně omezit funkce stroje pro jednotlivé uživatele, zpětně vyhodnocovat počty vytištěných stran dle uživatelů, nebo předem nastavit limity. Pohodlný přístup ke schránkám, download a náhledy dokumentů uložených ve schránkách jednoduše přímo z uživatelského PC dělá vyhledávání dokumentů mnohem snadnější. Dálkový přístup ke stroji pomocí PageScope WebConnection v internetovém prohlížeči, obousměrný tiskový ovladač, informující o založených typech papíru a kapacitách. Vše na dálku, bez nutnosti být u stroje.

Dostatečný výkon
Stejně vysoká rychlost jak při barevném, tak černobílém tisku i kopírování zajistí rychlé vytištění všech běžných úloh. Skenování rychlostí až 70 stran za minutu dovoluje nasazení i pro rozsáhlé archivace. Díky probuzení stroje do 30 vteřin nebudete ráno nikdy čekat a zatímco se jedna úloha tiskne, jinou můžete třeba skenovat. Spotřební materiál s dlouhou životností - není potřeba stále něco doplňovat.


Praha, opravy, tiskárny, kopírky, kopírování, servis, kopírovací stroje, bazar, tonery, skartovače, HP, Canon, Konica Minolta
Poskytujeme opravy kopírovacích strojů, tiskáren. Prodáváme spotřební materiál pro kopírky a tiskárny zejména tonery, inkoustové cartridge, skartovací stroje. Poskytujeme veškerý servis spojený s kancelářskou technikou. Servisujeme stroje značek HP, Konica Minolta a Canon.

Pro naše zákazníky zajistíme maximální servis.

Výkup použitých kopírovacích strojů, tiskáren, spotřební materiálu k renovaci. Prodej bazarového zboží za výhodné ceny.

prodej, pronájem nebo leasing kancelářské techniky.

profesionální servis u zákazníka, s tříměsíční zárukou

servisní zásah do 24 hodin denně, v případě potřeby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

dodávky spotřebního materiálu pro veškerá kancelářská zařízení

příznivé ceny servisních zásahů, spotřebního materiálu a cestovného

zapůjčení náhradního přístrije v případě dílenské opravy

rozvoz objednaného zboží zdarma

zjištění závady a ceny opravy zdarma