Aktuálně
O Firmě
Produkty
Pronájmy
Ceník
Použité stroje
Objednávky
Kontakt
Věrnostní program
www.ewh.cz
Věrnostní program
Firma B-SERVIS nabízí svým zákazníkům věrnostní program, který je založen na odměňování zákazníků výrobky renomovaných světových značek.
Není nic jednoduššího, než za Vaše nákupy získávat body, které můžete vyměnit za odměny z našeho katalogu.
Získávat body je rychlé a jednoduché. Za každou objednávku na spotřební materiál, kancelářskou techniku nebo servis získáte body, které můžete proměnit za Vaši vysněnou odměnu.
Přihlášení uživatele
Uživatel:
Heslo:
Chci se zaregistrovat
Výpis kategorie Dalekohledy
Zpět
Počet produktů na stránku: 5 , 10 , 20 [ 1 ]
Vanguard DA-8210 8x21
Hliníkové tělo, pogumovaný povrch, barva černá/kovově šedá
Cena: 550 Bodů
Objednat tento dárek
Nikon 8x25 DCF SPORT
. Kompaktní a lehké provedení 2. Předsunutá výstupní pupila (high-eyepoint) 3. Ekologická optická skla bez příměsí arzénu a olova 4. Pogumované provedení pro komfortní uchopení 5. Vícenásobné antireflexní vrstvy pro brilantní obraz 6. Dvě volitelná barevná provedení.
Cena: 1690 Bodů
Objednat tento dárek
Nikon 8x25 CF TRAVELITE V
Okuláry s asférickými optickými členy pro minimalizaci zkreslení a optimální ostrost obrazu v celém zorném poli 2. Snadné pozorování i při použití brýlí díky předsunutí výstupní pupily (high-eyepoint) 3. Vícenásobné antireflexní vrstvy pro optimální jas obrazu 4. Pogumované provedení pro zvýšenou odolnost proti nárazům a jistější uchopení 5. Vyšší životnost díky vyztužení těla uhlíkovými vlákny 6. Kompaktní, lehká a ergonomická konstrukce 7. Prstenec pro nastavení dioptrické korekce opatřený záskoky proti náhodné změně nastavení
Cena: 2750 Bodů
Objednat tento dárek
Nikon 7x35 ACTION EX WP
Vodotěsné (do 1 m hloubky po dobu 5 minut) provedení, plnění dusíkem proti zamlžování High-eyepoint konstrukce pro pohodlné pozorování i při použití brýlí Otočné a posuvné pryžové očnice pro optimální umístění očí Širokoúhlé zorné pole Čočky s vícenásobnými antireflexními vrstvami a objektivy s velkým průměrem pro optimální brilanci obrazu Pogumované provedení pro vyšší odolnost proti nárazům a jistější, pohodlnější držení Ekologická optická skla bez příměsí olova a arzénu.
Cena: 3850 Bodů
Objednat tento dárek
Nikon 8x42 DCF WP MONARCHH
Všechny čočky a hranoly opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami pro vysoký jas obrazu Střechové hranoly s vrstvou pro fázovou korekci, zaručující vysoké rozlišení Hranoly s vysoce odrazným zrcadleným povrchem pro jasný obraz High-eyepoint konstrukce pro pohodlné pozorování i při použití brýlí Nejkratší zaostřitelná vzdálenost: 2,5 m Ekologická optická skla bez příměsí olova a arzénu Vodotěsnost zaručená použitím těsnících „o“ kroužků; plnění dusíkem proti zamlžování Otočné a posuvné pryžové očnice pro optimální umístění očí Pogumované provedení pro vyšší odolnost proti nárazům a jistější, pohodlnější držení
Cena: 8500 Bodů
Objednat tento dárek

Praha, opravy, tiskárny, kopírky, kopírování, servis, kopírovací stroje, bazar, tonery, skartovače, HP, Canon, Konica Minolta
Poskytujeme opravy kopírovacích strojů, tiskáren. Prodáváme spotřební materiál pro kopírky a tiskárny zejména tonery, inkoustové cartridge, skartovací stroje. Poskytujeme veškerý servis spojený s kancelářskou technikou. Servisujeme stroje značek HP, Konica Minolta a Canon.

Pro naše zákazníky zajistíme maximální servis.

Výkup použitých kopírovacích strojů, tiskáren, spotřební materiálu k renovaci. Prodej bazarového zboží za výhodné ceny.

prodej, pronájem nebo leasing kancelářské techniky.

profesionální servis u zákazníka, s tříměsíční zárukou

servisní zásah do 24 hodin denně, v případě potřeby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

dodávky spotřebního materiálu pro veškerá kancelářská zařízení

příznivé ceny servisních zásahů, spotřebního materiálu a cestovného

zapůjčení náhradního přístrije v případě dílenské opravy

rozvoz objednaného zboží zdarma

zjištění závady a ceny opravy zdarma