Aktuálně
O Firmě
Produkty
Pronájmy
Ceník
Použité stroje
Objednávky
Kontakt
Věrnostní program
www.ewh.cz
Věrnostní program
Firma B-SERVIS nabízí svým zákazníkům věrnostní program, který je založen na odměňování zákazníků výrobky renomovaných světových značek.
Není nic jednoduššího, než za Vaše nákupy získávat body, které můžete vyměnit za odměny z našeho katalogu.
Získávat body je rychlé a jednoduché. Za každou objednávku na spotřební materiál, kancelářskou techniku nebo servis získáte body, které můžete proměnit za Vaši vysněnou odměnu.
Přihlášení uživatele
Uživatel:
Heslo:
Chci se zaregistrovat
Výpis kategorie Reprosoustavy
Zpět
Počet produktů na stránku: 5 , 10 , 20 [ 1 ] 2
EU3C JoySound JS101, 15mW, 32 Ohm, jack
Komunikaèní náhlavní souprava v podobì lehkých otevøených stereo sluchátek s integrovaným mikrofonem pro poslech hudby a internetovou komunikaci, kompatibilní se všemi typy zvukových karet a komunikaèních programù. Pohodlné ovládání hlasitosti na kabelu sluchátek.
Cena: 120 Bodů
Objednat tento dárek
Logitech Repro S120, 2x repro, 5W RMS, b
Logitech S-120 - sada reproduktorù. Provedení: 2.0 (2 reproduktory). Výkon: 2.5 RMS na kanál / 5W celkem. Interní zdroj napájení v pravém reprodukotru (220V). Tlaèítka: zapnout, hlasitost. Vstupy, výstupy: pro sluchátka. Barva: bílá.
Cena: 270 Bodů
Objednat tento dárek
Labtec repro Pulse 285, subwoofer+2 sate
Satelitní reproduktory s možností upevnìní na zeï šetøí plochu na pracovní ploše. Subwoofer Max-X™ s vysokým kmitoètovým zdvihem nabízí hlubší basy a bohatší zvuk. Ovládací panel pro pohodlné zapnutí, vypnutí a ovládání hlasitosti Basreflexový otvor uvádí do pohybu více vzduchu a poskytuje hlubší basy
Cena: 450 Bodů
Objednat tento dárek
Logitech Repro X-140, 2x repro, èerné
Nové, dvoureproduktorové provedení nabízí více basù pøi zachování úzkého profilu Dynamický basový ekvalizér, který zvyšuje v reálném èase kvalitu pøenosu hlubokých tónù a snižuje zkreslení Pøipojte svùj pøenosný pøehrávaè MP3 nebo CD do pøídavné 3,5mm zdíøky Upravte vyvážení zvuku snadno dosažitelnými ovládacími prvky tónù a hlasitosti Po pøipojení sluchátek si mùžete hudbu užívat zcela v soukromí Výrazný design a pùsobivý zvuk od tvùrcù oceòovaných reproduktorù øady Z
Cena: 720 Bodů
Objednat tento dárek
Logitech Repro X-530, 5.1, 70W RMS
70wattové stereoreproduktory s technologií FDD2™ pro poèítaèové hry, hudbu a filmy. Satelitní technologie s dvìma ovladaèi FDD2™ zprostøedkovává jednotné pole s plným a bohatým zvukem. Odpovídající pøední a zadní reproduktory zajišují vyrovnaný prostorový zvuk. Vyhrazený støední kanál umocòuje jasné a zøetelné dialogy. Dynamický basový ekvalizér zvyšuje v reálném èase kvalitu pøenosu hlubokých tónù a snižuje zkreslení. Subwoofer uvádí do pohybu více vzduchu a poskytuje hlubší basy. Výstup pro sluchátka umožòuje soukromý poslech. Ovládání úrovnì celkové hlasitosti a subwooferu je rychle a snadno pøístupné. Podstavec satelitních reproduktorù lze otoèit a snadno pøipevnit ke zdi.
Cena: 1950 Bodů
Objednat tento dárek

Praha, opravy, tiskárny, kopírky, kopírování, servis, kopírovací stroje, bazar, tonery, skartovače, HP, Canon, Konica Minolta
Poskytujeme opravy kopírovacích strojů, tiskáren. Prodáváme spotřební materiál pro kopírky a tiskárny zejména tonery, inkoustové cartridge, skartovací stroje. Poskytujeme veškerý servis spojený s kancelářskou technikou. Servisujeme stroje značek HP, Konica Minolta a Canon.

Pro naše zákazníky zajistíme maximální servis.

Výkup použitých kopírovacích strojů, tiskáren, spotřební materiálu k renovaci. Prodej bazarového zboží za výhodné ceny.

prodej, pronájem nebo leasing kancelářské techniky.

profesionální servis u zákazníka, s tříměsíční zárukou

servisní zásah do 24 hodin denně, v případě potřeby 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

dodávky spotřebního materiálu pro veškerá kancelářská zařízení

příznivé ceny servisních zásahů, spotřebního materiálu a cestovného

zapůjčení náhradního přístrije v případě dílenské opravy

rozvoz objednaného zboží zdarma

zjištění závady a ceny opravy zdarma